Контакти

Львів

Адреса: 79000, м.Львів, вул Курмановича 2, кім 315
Тел: (032) 2420738
Тел: (067) 238-2298
e-mail: lviv [at] spmeta.com
budtrush [at] gmail . com

Київ

Адреса:

02660. м. Київ, вул. Автопаркова,5

Факс/Тел: (044) 501-57-14
Тел: (044) 599-04-48, 393-34-85
e-mail: spmeta [at] spmeta . com
Web: www.spmeta.com

Дніпропетровськ

Адрес: 49000, ул. Академика Белелюбского (Краснозаводская), 50, г. Днепр
ООО НПО «Голландские технологии в животноводстве»
Факс/Тел: +380 67 636 20 71, +380 50 458 80 44
e-mail: dtaioffice [at] gmail.com
Web: www.dtaimilk.com.ua

Про Нас

ДП "Спільна мета" є офіційним представником голландських компаній "Pre Mervo" , "Impex" та польської "Can Agri" на Україні, і вже шість років постачає на ринок замінники молока, премікси, які відповідають сучасним вимогам та стандартам харчової безпеки для тварин.А також широкий спектр обладнання для тваринництва.

Компанія "Спільна Мета" — пропонує замінники молока та молочні концентрати для їх виготовлення. До складу наших замінників входять тільки натуральні продукти: молочні, рослинні компоненти і вітамінно-мінеральний премікс. Замінники молока вміщують в собі сивороточні протеїни, які мають високу біологічну і функціональну цінність. Сировоточні протеїни — це білки відмінної якості з високим процентом перетравності (99%) та засвоюваності (95%). При виготовлені замінників використовують пальмове та кокосове масло, що надає специфічного аромату, який стимулює тварин до вживання як замінників молока, так і комбікормів з його включенням.

Ми пропонуємо замінники незбираного, та сухого знежиреного молока, а також обладнання для тваринництва.

За час свого існування наша фірма знайшла прихильників і постійних покупців в кожній області України, здобувши довіру наших споживачів стабільною та високою якістю товару, а також наданням консультаційних послуг, та індивідуальним підходом до кожного клієнта.

До уваги працівників тваринництва ми пропонуємо :

 1. Замінник сухого знежиреного молока (ЗСЗМ) для приготування престартерних та стартерних комбікормів для сільськогосподарських тварин та птиці. Використання ЗСЗМ Прелак, Пре Старт дає можливість забезпечити комбікорм необхідною кількістю поживних речовин (протеїн, амінокислоти, вітаміни та мінерали), і таким чином збалансувати раціон під потреби тварин. А також привчити молодняк до поїдання грубих кормів з раннього віку, і як наслідок отримати високі та стабільні прирости та здоровий молодняк. Дослід проведений на голландських свинокомплексах свідчить, що мінімальний рівень молочного протеїну в готовому кормі повинен бути не менше 1,5%. Вводячи в корм Пре Старт або Прелак , ви збагачуєте свій комбікорм високоякісним білком. Додаючи ЗСЗМ в корм птиці ви покращуєте збереженість молодняку, при цьому збільшуються прирости, а додаючи в корм несучкам підвищується їх несучість.

 2. Для випоювання телят ми пропонуємо замінник незбираного молока (ЗНМ). Замінник виготовляється в сухому порошкоподібному вигляді, та не потребує особливих умов зберігання. З одного кілограму замінника отримуємо десять літрів "молока", яке коштує набагато дешевше, чим цільне молоко. Завдяки використанню замінника який добре засвоюється збільшується середньодобові прирости молодняку. У теличок сприяє формуванню молочної залози, що в майбутньому дозволяє одержати додатково 1,5- 2,5 літри молока на добу. ЗНМ ( Кальво Старт) це:

  • Високоякісний замінник створений на молочній основі і за своїм складом та поживності відповідає незбираному молоку.
  • Сприяє ранньому переходу на грубі та концентровані корми.
  • Запобігає появі шлунково-кишкових розладів, завдяки постійному складу.
  • Сприяє розвитку передшлунків, і як наслідок призводить до розвитку молочної залози.
  • Завдяки ранньому використанню (з 4 дня) запобігає поширенню інфекційних хвороб (туберкульоз, лейкоз, паратуберкульоз, тощо) які передаються через молозиво клінічно або субклінічно хворих тварин.

   

 3. Відділ обладнання пропонує широкий вибір обладнання від провідних світових виробників як для приватного сектору так і для тваринницьких комплексів: інфрачервоні лампи для обігріву поросят та птиці, ніпельні поїлки для свиней, маркера та спреї для мічення тварин, все для ідентифікації (бірки, туш, вищипи) а також системи вентиляції, обігріву, та годівлі.